O nas
Nauka języka obcego wymaga zaangażowania zarówno ucznia jak i nauczyciela, a poznawanie języka obcego jest procesem wymagającym czasu, systematyczności i sporo własnej pracy.
multimedialna nauka angielskiego, metody nauczania języków, skuteczne kursy językowe,
Witamy w Dialogu!
Najstarsza szkoła językowa w naszym mieście

lata

miesiące

tygodnie

lekcje

Szkoła Języków Obcych DIALOG jest najstarszą szkołą językową w Pabianicach. Cieszymy się zaufaniem i uznaniem uczniów od ponad 30 lat naszej nieprzerwanej działalności edukacyjnej.

Uczymy języka angielskiego już trzecie pokolenie Pabianiczan – dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów. Wielu słuchaczy przeszło z nami cały, kilkuletni cykl kształcenia od podstaw aż do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów. Niektórzy nasi dawni uczniowie są dziś doskonałymi filologami. To świadczy o dobrych efektach naszej pracy i cieszy nas ogromnie.

Naszym zdaniem w nauce języka obcego najlepiej sprawdza się podejście eklektyczne – z wielu metod czerpiemy tylko to, co naprawdę jest wartościowego i daje efekty, odrzucając resztę. Możemy tak robić ponieważ Dialog jest placówką niezależną.  Lektor, dobrze znający swoich uczniów, najlepiej dobierze odpowiednią metodę, w zależności od ich potrzeb, wieku, możliwości oraz etapu lekcji i fazy kursu.

Nie uznajemy marketingowych chwytów w rodzaju „5 razy szybciej!” czy „nauka w czasie drzemki”.

Wiemy, że nauka języka obcego wymaga zaangażowania zarówno ucznia jak i nauczyciela, a poznawanie języka obcego jest procesem wymagającym czasu, systematyczności i sporo własnej pracy.

Staramy się ten proces maksymalnie ułatwić, przyśpieszyć i uprzyjemnić.  Z uwagą śledzimy nowe trendy w metodyce nauczania i chętnie korzystamy z nowoczesnych technik edukacyjnych.
Współpracujemy z doświadczonymi lektorami, dla których nauczanie jest pasją, a ich entuzjazm, umiejętności i predyspozycje gwarantują naszym uczniom osiąganie pożądanych efektów.

KURSY MULTIMEDIALNE TO KURSY CIEKAWE I SKUTECZNE

Żyjemy w świecie, w którym coraz większą rolę odgrywają technologie informatyczne i multimedialne. Różnorodność i natłok informacji docierających do młodych ludzi często powoduje chaos i uniemożliwia wybór tych najbardziej wartościowych.
Tu nieoceniona jest rola mądrego nauczyciela – lektora, który wskaże kierunek i pokieruje procesem skutecznej nauki. Aplikacje komputerowe nie zastąpią prawdziwych lekcji z lektorem, ale mogą być ich wartościowym uzupełnieniem.

Aby ułatwić naszym uczniom proces uczenia się, na zajęciach umiejętnie wykorzystujemy nowoczesną technologię. Przeprowadzone ostatnio badania dowiodły znaczącego wpływu technologii na jakość kształcenia – uczniowie uczą się chętniej, szybciej oraz uzyskują znacznie lepsze wyniki.

W „Dialogu” kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość – nasze sale lekcyjne od dawna wyposażone są w tablice interaktywne. Nasze kursy są urozmaicone, ciekawe i przydatne dla uczniów oraz dostosowane do ich wieku i możliwości. Nowoczesne formy kształcenia mają olbrzymie znaczenie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, ponieważ pobudzają naturalne procesy poznawcze.

Tradycja i nowoczesność to nie wrogowie lecz sojusznicy, a tablica interaktywna i multimedialne zajęcia to atrakcyjna forma nauki poprzez doświadczenie i przyjemną zabawę.

Inspirujemy i zachęcamy. Uczymy naturalnego, żywego języka  wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.  Z dużym powodzeniem łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi, korzystamy z nieograniczonych możliwości jakie dają nam technologie XXI wieku.

Nasze kursy są multimedialne ponieważ chcemy, aby nauka u nas była skuteczna i przyjemna.

DIALOG TO ROZMOWA

Nasi słuchacze cenią ciekawe i różnorodne lekcje, które prowadzimy w oparciu o nowoczesne rozwiązania interaktywne. Bardzo ważna jest dla nich umiejętność komunikowania się.

Naszą dewizą jest dialog. A aby mówić trzeba znać słówka! Nasi uczniowie otrzymują multimedialną aplikację, która pomaga im w trwałym zapamiętywaniu słownictwa i poznaniu prawidłowej wymowy.

Już od pierwszego etapu nauki stosujemy różnorodne techniki zachęcające do komunikowania się w obcym języku. Częste powtórki utrwalają przerobiony materiał, a serdeczna atmosfera sprzyja nauce. Ważne jest dla nas zaufanie w relacjach uczeń – nauczyciel.

Błędy uczniów traktujemy jako nieodłączny element uczenia się. U nas nie ma miejsca na wstyd – najważniejsza jest komunikatywność.

Szanujemy naszych słuchaczy i dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były przyjemne i efektywne.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas informacje.