Angielski dla młodzieży
Multimedialne lekcje angielskiego są ciekawe i skuteczne. Teraz nasi uczniowie do kursu 130 lekcji z lektorem otrzymują dodatkowo najlepszą aplikację do nauki słówek!
angielski dla młodzieży, kursy angielskiego dla młodzieży, angielski dla gimnazjalistów, angielski dla nastolatków, angielski FCE, angielski matura,
Angielski dla nastolatków
Język to słowa! Teraz nasi uczniowie razem z kursem otrzymują najlepszą aplikację multimedialną do skutecznej nauki słownictwa!

Kursy angielskiego dla nastolatków prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do wieku i możliwości uczniów.
Dążymy do tego, by nasi uczniowie nie tylko znali gramatykę, słówka i poprawnie rozwiązywali testy, lecz przede wszystkim, by dobrze posługiwali się językiem angielskim w codziennych, życiowych sytuacjach.

Nastolatki bardzo lubią lekcje z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, która umożliwia  atrakcyjne prezentowanie wartościowych materiałów. Dzięki multimediom uczniowie łatwiej, szybciej i trwale zapamiętują prezentowany materiał oraz aktywnie biorą udział w zajęciach. Tematy lekcji są dostosowane do ich wieku i zainteresowań, a doświadczenie i kreatywność naszych lektorów sprawia, że nasze kursy są skuteczne i młodzież bardzo chętnie w nich uczestniczy.

Dbamy o zrównoważony rozwój wszystkich sprawności językowych – mówienia, słuchania, pisania i gramatyki, duży nacisk kładziemy na praktyczne używanie języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.

Efekty uczestnictwa w naszych kursach:
  • Słabsi uczniowie nadrabiają szkolne zaległości, poprawiają oceny, dostrzegają pozytywne aspekty wynikające z umiejętności posługiwania się językiem obcym.
  • Dobrzy uczniowie rozwijają swoją wiedzę ponad program szkolny, nabierają biegłości językowej, uczą się jak czerpać ze światowego dziedzictwa nauki, kultury, sztuki, internetu.

Nasze kursy przygotowują uczniów do egzaminów:

• A2+ egzamin ósmoklasisty
    • B1   matura podstawowa
    • B2   matura rozszerzona

Dlaczego warto uczyć się w DIALOGU?

Ciekawe, multimedialne zajęcia0%

Aplikacja do nauki słownictwa0%