Szkoła Języków Obcych DIALOG | Ceny kursów
Szkoła prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję najwyższej jakości nauczania i nauki z tablicą interaktywną. Sprawdź nasze ceny!
ceny, Dialog, Pabianice
97

Szkoła Języków Obcych DIALOG prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję i pewność najwyższej jakości nauczania na miarę XXI wieku z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz nowoczesnych, multimedialnych technologii ułatwiających naukę.
Zajęcia prowadzą wysoko kwalifikowani, doświadczeni lektorzy.

Co zawiera opłata za kurs:
    • Efektywne i motywujące zajęcia
    • Aplikację multimedialną do łatwej i skutecznej nauki słówek
    • Materiały leksykalne i gramatyczne przygotowane przez szkołę, oprócz podręczników
    • Testy kontrolne przeprowadzane w toku kursu i bieżące konsultacje językowe
    • Dyplom ukończenia kursu – po zaliczeniu kursu
Zniżki i rabaty
Zniżki i rabatyIleDla kogo
Zniżka dla stałych słuchaczy100złkontynuacja kursu po min.120 lekcjach - od drugiego roku nauki
Zniżka dla stałych słuchaczy50złkontynuacja kursu dla dzieci kl. 1-3 - od drugiego roku nauki
Zniżka rodzinna50złdla rodzeństw i rodziców - dotyczy kursów w wymiarze min.120 lekcji
Zniżka na dobry początek40złdla nowych uczniów, przy zapisie i opłaceniu kursu do 7 września

Zniżki nie sumują się, słuchacz może skorzystać w danym roku z jednej zniżki, odliczając ją od ostatniej raty za kurs.
Wszystkie zniżki przysługują słuchaczom terminowo opłacającym raty za kurs, pod warunkiem ukończenia kursu.

Kursy odbywają się w grupach: Komfort 4-7 osób lub w grupach Standard 8-12 osób.

Ceny kursów

Poniższe ceny nie uwzględniają przysługujących zniżek
Zniżki odliczamy od ostatniej raty za kurs

Dla Dzieci kl. 1-3
    • 80 godz. lekcyjnych, 60h
    • 3 poziomy zaawansowania
      dla dzieci klas 1-3 SP
    • Zajęcia w niewielkiej grupie!
    • Tygodniowy wymiar zajęć:
      2 razy po 60 minut
    • Opłata za roczny kurs:
      1200zł

Dla Młodzieży i Dorosłych
    • 126 godz. lekcyjnych
    • Różne poziomy
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słówek
    • Dla dzieci od 4kl. SP
      Dla młodzieży gimnazjum i szkół średnich
      Dla osób dorosłych
    • Tygodniowy wymiar zajęć:
      4 lekcje  (2 x 90 minut)
    • Opłata 1720zł  w gr. Standard,
      dopłata do grupy Komfort 240zł

Egzaminy: FCE, Matura
    • 126 godz. lekcyjnych
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słówek
    • Poziom kursu: B2 – B2+
    • Tygodniowy wymiar zajęć
      2 x 90 minut
    • Opłata 1720zł w grupie Standard
      dopłata do gr. Komfort 240zł/rok
      Tak: 2, 4 lub 8 rat

Już pora przełamać barierę językową!
Jeśli się zapiszesz i opłacisz ratę za kurs do 7 września możesz zyskać zniżkę na dobry początek!
  • Szkoła sprawdzona od pokoleń

Nie ryzykuj! DIALOG to sprawdzona i pewna szkoła. Działamy od 1987 roku - to już 30 lat!

• Multimedialne kursy

Kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość. Nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne, a nasi uczniowie korzystają z aplikacji multimedialnej do nauki słówek!

• Tysiące zadowolonych uczniów

Dziś uczymy już trzecie pokolenie Pabianiczan - dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów. Niektórzy z nich są dziś świetnymi lektorami.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.