Angielski dla dzieci
Kursy angielskiego dla dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej. Te zajęcia pełne są wartościowych, ciekawych treści, gier i piosenek. Poszerzają i systematyzują wiedzę szkolną.
angielski dla dzieci, kurs angielskiego dla dzieci, angielski szkoła podstawowa, nauka angielskiego dzieci, angielski dla siedmiolatków,

ANGIELSKI DLA DZIECI

Kursy angielskiego dla dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, to  ciekawe zajęcia, w czasie których dzieci uczą się języka obcego w naturalny sposób – poprzez doświadczenie i przyjemną zabawę.

Zajęcia języka angielskiego dla dzieci pełne są wartościowych i ciekawych treści, obfitują w gry i piosenki. Poszerzają program szkolny oraz systematyzują wiedzę, pozwalają dzieciom zrozumieć co to jest „język obcy”, jak go przyswajać i jak go używać. Stanowią doskonały start do anglojęzycznego świata.

W czasie nauki główny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, regularne powtórzenia i  poszerzanie ogólnej wiedzy o świecie. Ciekawe zajęcia pobudzają zmysły i inspirują dzieci do wyrażania emocji.

Zależy nam na wykształceniu u dzieci prawidłowych reakcji językowych i rozwijaniu zdolności rozumienia języka obcego i prawidłowej wymowy. Doświadczenie naszych lektorów i różnorodność stosowanych technik nauczania zapewniają zdobywanie przez najmłodszych uczniów nowych umiejętności językowych.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Zobacz jak uczymy

Dlaczego warto uczyć się w DIALOGU?
  • Kurs przyjazny dla dzieci

Dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę, a zajęcia prowadzą doświadczeni i lubiani lektorzy. Ich doświadczenie i kreatywność gwarantują osiąganie efektów.

• Ciekawa, multimedialna nauka

Doświadczenie i nowoczesne technologie w nauczniu to nie wrogowie lecz sojusznicy. Nauka u nas jest przyjemna!

• Najstarsza szkoła językowa

Mamy 30-letnie doświadczenie w efektywnym nauczaniu i tysiące zadowolonych uczniów. Dołącz do nas!

Do zobaczenia wkrótce
See you soon 🙂